Ndihmoni Gashin me vota tė luajė kundėr Real Madridit

Ėshtė vetė skuadra amerikane, Colorado qė ka shkruar nė “Facebook” pėr tė ndihmuar futbollistin shqiptar me vota qė tė luajė kundėr Real Madridit.
Gjatė verės yjet e Kampionatit amerikan do tė luajnė kundėr kampionit tė Evropės, Real Madrid, shkruan albinfo.ch.

Skuadra e Colorado Rapids ka nominuar yllin shqiptar, Shkėlzen Gashin, si njė nga futbollistėt pėr tė luajtur nė kėtė takim.

Ėshtė vetė skuadra amerikane, Colorado qė ka shkruar nė “Facebook” pėr tė ndihmuar futbollistin shqiptar me vota qė tė luajė kundėr Real Madridit.

Gashi shkėlqeu sezonin e kaluar pėr Coloradon dhe ėshtė njė nga lojtarėt mė tė paguar nė kampionatin amerikan.

Votoni kėtu pėr Shkėlzen Gashin:

https://www.coloradorapids.com/post/2017/06/03/all-star-vote

http://www.albinfo.ch/ndihmoni-gashin-me-vota-te-luaje-kunder-real-madridit/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma