Ushqimet qė mund t’i hani nė ēdo kohė

Ėshtė e vėshtirė tu rezistoni ushqimeve dhe ndiheni tė lodhur nga dietat strikte. Le tė jemi tė sinqertė!
Ju mund tė ndiheni tė uritur gjatė gjithė kohės dhe ta hapni frigoriferin pėr tė shikuar se ēfarė mund tė hani. Madje shpesh herė mund ta keni tė vėshtirė tu rezistoni ushqimeve tė shijshme, transmeton Klan Kosova.

Megjithatė, ka disa produkte tė cilat mund t’i hani gjatė ditės apo edhe natės pa rrezikuar se mund tė shtoni peshė kjo pasi qė ato pėrmbajnė njė sasi tė vogėl tė kalorive.

Do tė ju sjellim ushqimet tė cilat mund t’i hani pa pasur nevojė tė “pendoheni”:

- Selino

- Tė bardhėt e vezėve

- Sallatė

- Tranguj

- Lulelakrėn

- Domatet

- Brokoli

- Kokoshka

- Lakėr jeshile

- Pjepėr

- Dredhėza

- Portokaj

- Boronica

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma