‘Asetet’ e Vildanes nuk e lėnė askėnd tė qetė

Modelja e njohur, Vildane Zeneli, është rikthyer me imazhet e saja që marrin pëlqime të shumta sidomos nga gjinia e fortë.

Shqiptarja e famshme ka publikuar një ‘selfie’ në rrjetet sociale për të vënë në pah bukurinë e saj.


Bukuroshja ka vënë në plan të parë gjoksin e bujshëm.Më poshtë jua sjellim disa imazhe të tjera të publikuara në Instagram, të cilat nuk e lënë askënd të qetë.Natyrisht se format trupore janë në plan të parë në këto imazhe. /Telegrafi/Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma