Zejnullahu bėhet me skuadėr tė re

Eroll Zejnullahu nuk do tė jetė mė pjesė e Union Berlinit.
Mesfushori kosovar ėshtė larguar nga skuadra e kryeqyteti gjerman pas minutazhės sė vogėl nė edicionin e kaluar.

Union Berlin e ka huazuar lojtarin e talentuar tek Sandhausen nė Bundesliga 2.

Kjo ka ndodhur pasi Zejnullahu nuk ishte fare i kėnaqur me edicionin e kaluar ku zhvilloi vetėm 12 ndeshje me total 289 minuta.

22-vjeēari pritet tė jetė titullar i padiskutueshėm tek skuadra e re, pasi nė marrėveshjen e huazimit shihet qė ai tė luaj titullarė.

Nė Sandhausen, Zejnullahu do ta gjejė bashkėvendėsin e tij, Leart Paqaradėn.

Kujtojmė qė shkaku ndeshjeve tė pakta, Zejnullahu nuk ėshtė pjesė e Kosovės qė disa muaj. /Telegrafi/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma