'Do t'i vras tė gjithė myslimanėt': Ky ėshtė terroristi qė sulmoi mbrėmė Londrėn

Ky ėshtė momenti kur shoferi i kamionit qė goditi kėmbėsorėt nė Finsbury Park, nė Londėr, u mor nga Policia.
Videoja tregon sesi ai po mbahet nga oficerėt e policisė, ndėrkaq turma e zemėruar e njerėzve ėshtė mbledhur rreth tij.

Nė sfond mund tė dėgjohet njė britmė, pasi kėmbėsorėt po pėrpiqen tė kuptojnė se ēfarė ndodhi.

Pas sulmit, mėsohet se burri u kap nga qytetarėt dhe turma e zemėruar ia dorėzoi atė policisė.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma