Bajrush Ymeri kandidat pėr deputet nga Artana, kėrkon ndihmėn e qytetarėve

Gjilan - Qytetarė tė nderuar tė Komunės sė Artanės, kryesi e degės sė LDK-sė, anėtarė dhe simpatizues tė LDK-sė nė mbarė Kosovėn. Kėshilli i pėrgjithshėm i LDK-sė, nė takimin e mbrėmshėm, mė ka votuar qė tė jem pjesė e listės sė LDK-sė nė zgjedhjet e parakohshme tė 11 qershorit 2017 ka shkruar Bajrush Ymeri.
E di qė kjo garė nuk do tė jetė e lehtė pėr mua, por me ndihmėn e juaj do tė arrijė suksese.

Komuna e jonė, asnjėherė nuk ka pas deputet nė Parlamentin e Kosovės dhe kjo mė ka shty edhe mė shumė, qė tė jem pjesė e kėsaj gare.

E di qė votat tona janė tė pamjaftueshme pėr tė arritė fitore, por edhe ndihma qė do tė na ofrojnė fqinjėt tanė, dhe gjithė qytetarėt e Kosovės, do tė na ndihmojnė ta kalojmė kėtė sfidė.

Me ndihmėn e juaj dhe besim nė Zot shpresojė shumė nė fitore.

Zoti ju bekoftė dhe ju ruajt kudo qė gjendeni ka shkruar Bajrush Ymeri./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma