Rikthehet me njė super kėngė Fatima Ymeri

E kishte lėnė pak pasionin e saj, pasi i ėshtė pėrkushtuar fėmijės qė solli nė jetė, e tani ėshtė rikthyer me njė super kėngė. Po flasim pėr kėngėtaren Fatima Ymeri, ku mbahet mend shumė me zėrin e saj, por sidomos me bashkėpunimin me artistin e ndjerė Dr. Flori, e ajo sapo ka sjellė kėngėn “Tė dua” me muzikė nga Edlir Begolli e me pėr tekstin ėshtė kujdesur Fifi dhe Edliri.
Kėnga e cila ka plot ritėm dhe i pėrshtatet shumė mirė fillim verės e kthen artisten duke i siguruar shumė shpejt suksesin qė ka garancinė e njė hiti.

Ne mėsojmė se kėngėtarja ndodhet nė Amerikė me bashkėshortin e saj i cili ėshtė edhe autori i kėngės, ndėrsa ėshtė e ftuar nė disa koncerte madhėshtore sė bashku me Genėn pėr shqiptarėt qė jetojnė atje.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma