Haradinaj: Edhe nėse rrezohem nga PDK-ja, e di ēfarė bėjė

“Nuk e kam problem pėr kėtė.Unė edhe nėse mė rrėzojnė qohem prapė. "Unė ashtu jam, rrėzohem e ēohem”, tha Haradinaj.
Kryetari i AAK-sė, Ramush Haradinaj gjatė njė konference pėr media ka bėrė tė ditur se ėshtė mėsuar qė tė rrėzohet disa herė po ai tha se nuk e ka problem kėtė.

Haradinaj i pyetur se a ka frikė qė PDK-ja nė tė ardhmen do tė votojė mocionin kundėr AAK-sė, Haradinaj deklaroi se nuk e ka problem kėtė ku sipas tij, ėshtė rrėzuar disa herė por ka ditur si tė veprojė.


“Nuk e kam problem pėr kėtė.Unė edhe nėse mė rrėzojnė qohem prapė. "Unė ashtu jam, rrėzohem e ēohem”, tha Haradinaj. /ZERI/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma