AKR: Ėshtė shtuar interesimi i qytetarėve pėr tė qenė pjesė e jona

Gjilan - Interesimi ėshtė shtuar me tė madhe pėr AKR, zyret tona frekuentohen nga njė numėr i madh i tė rinjėve ēdo ditė, dhe shihet si alternativa e vetme shpėtuese e kėsaj katrahure qė po mbretėron nė vendin tonė.
AKR ka prezantuar organogramin sipas udhėheqėsisė dhe pėrgjegjėsve tė departamenteve, qė do tė marrin pėrsipėr organizimin e aktiviteteve tė fushatės zgjedhore.

Interesimi ėshtė shtuar me tė madhe pėr AKR, zyret tona frekuentohen nga njė numėr i madh i tė rinjėve ēdo ditė, dhe shihet si alternativa e vetme shpėtuese e kėsaj katrahure qė po mbretėron nė vendin tonė.

Nė mbledhje u diskutua edhe pėr koalicionin e Shpresės pėr Kosovėn (AKR-LDK), mbėshtetja ėshtė e fuqishme qė tė bashkuar t`i fitojmė zgjedhjet e 11 qershorit thuhet nė njoftimin e degės sė AKR-sė nė Gjilan./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma