Stoke City zgjedh golin e Shaqirit mė tė mirin

Xherdan Shaqiri ka fituar ēmimin pėr golin mė tė bukur tė vitit te skuadra e Stoke Cityt.
Ishte goli i tij i jashtėzakonshėm ndaj Hull Cityt qė u zgjodh mė i miri pėr kėtė sezon te Stoke City.

Natyrisht se pėr kėtė ēmim, Xherdan Shaqiri ka thėnė se ėshtė shumė krenar.

“Janė shėnuar disa gola shumė tė bukur kėtė sezon. Ky gol ishte vėrtetė shumė shumė i bukur. Jam krenar qė kam fituar kėtė ēmim", tha Shaqiri.

"Ėshtė gjithmonė mirė si njė futbollist profesionist tė arrish diēka. Ishin disa gola tė bukur por mendoj se ai i duhuri fitoi”, shtoi ai pėr faqen zyrtare tė klubit.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma