Dhurata Ahmetaj tejet seksi nė klipin e ri

Dhurata Ahmetaj ka folur ditė mė parė rreth kėngė sė re pėr Telegrafin.
Dhurata Ahmetaj ka folur ditė mė parė rreth kėngė sė re pėr Telegrafin.

Nė njė prononcim pėr Telegrafin, kėngėtarja ka rrėfyer detajet rreth kėsaj kėnge pranverore, e cila ėshtė punuar me njė pėrkushtim tė madh.

“Sapo kam pėrfunduar pėrgatitjet pėr projektin e ri. Normalisht qė njė projekt muzikor do pėrkushtim tė madh deri nė ditėn e lansimit, por gjithēka bėhet mė e lehtė kur punon me njerėzit e duhur. Kėnga ėshtė krijim i Yll Limanit dhe studios Room6”, ka thėnė Dhurata.

Kėngėtarja kohė pas kohe po publikon fotografi nė rrjetet sociale ku po i zbulon fansave pjesė tė videoklipit.

Mė poshtė mund tė shihni njė pozė teksa bije nė sy gjoksi i kėngėtares dhe kėmbė seksi. /Telegrafi/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma