Rexhep Kadriu e nis betejėn pėr deputet, premton zhvillimin e Gjilanit nė tė gjitha fushat

Gjilan - Vendi ynė po merr njė kahje krejt tjetėr nga ajo qė kishim deri sot. Zgjedhjet e 11 Qershorit janė pėrcaktues pėr fatin e gjeneratave tė reja. Pėr zhvillim ekonomik, gjenerim tė vendeve tė reja tė punės, arsim cilėsor, shėndetėsi tė mirėfilltė, dhe gjyqėsor tė pavarur. Unė, Rexhep Kadriu, jam kandidat pėr deputet nė listėn e koalicionit tė vendimeve tė mėdha, AAK-PDK-Nisma ka shkruar Rexhep Kadriu.
Gjilani dhe Anamorava, kanė mbetur tė pazhvilluara si pasoj e deputetėve qė u interesuan pėr ju veē atėherė kur ata kishin nevojė pėr ju. Pėr votat tuaja. Me votėn tuaj, ju mė jepni mundėsinė qė Gjilanin t'a fusim nė agjendėn e qeverisė sė Kosovės tė drejtuar nga Ramush Haradinaj. Gjilani do tė jetė pikėnisje e punės e z.Haradinaj si kryeministėr ka shkruar Rexhep Kadriu./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma