Xhaka i ka 'hallall' paratė

Granit Xhaka ishte njėri prej futbollistėve mė tė kritikuar nė pjesėn mė tė madhe tė sezonit nė Premierligė, shkruan sot gazeta Zėri.
Mirėpo mesfushori kosovar javėve tė fundit ua ka mbyllur gojėn kritikėve falė lojės sė shkėlqyeshme qė po e shfaq.

Pėrfaqėsuesi zviceran e konfirmoi formėn solide edhe nė ndeshjen e sė martės mbrėma nė fitoren 2:0 ndaj Sunderlandit.

Prandaj mediet angleze kanė filluar ta lavdėrojnė prishtinasin. “Brilanca e Granit Xhakės ka nisur tė shkėlqejė dhe lojtari po i arsyeton 35 milionė funtet e shpenzuara nga Arsenali.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma