Djali i nervozuar sulmon prindin dhe vėllain me njė shufėr metalike

Gjilan - Policia e Kosovės Stacioni Policor nė Gjilan ėshtė njoftuar nga ankuesi shqiptar se i dyshuari djali i tij pas njė mosmarrėveshje verbale me tė dhe vėllain e tij, i njėjti i sulmon ata me njė shufėr metali nė pjesė tė ndryshme tė trupit, duke ju shkaktuar lėndime.
I dyshuari ėshtė arrestuar nga Policia e Kosovės dhe pas intervistimit nė prani tė avokatit mbrojtės, me vendim tė Prokurorit tė shtetit i dyshuari ndalet nė mbajtje pėr 48 orė.

Rasti i referohet PTH-sė njoftoj Ismet Hashani. /rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma