Bebe Rexha u shpjegon fansave prejardhjen e emrit tė saj

Kėngėtarja shqiptare me famė botėrore Bebe Rexha e ka shprehur ēdo herė krenarinė qė ka pėr prejardhjen e saj.
Bebe e cila nesėr pritet tė sjellė bashkėpunimin e radhės, dhe atė me reperin e famshėm amerikan, Lil Wayne, u ka shpjeguar fansave tė saj diēka nė lidhje me veten, shkruan arbresh.info.

Ajo ka shpėrndarė nė Instagram njė video tė realizuar nga MTV e ku flet pėr tė dhe prejardhjen e emrit tė saj Bebe.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma