Samanta gati pėr “goditjen” e radhės, ja prova!

Ka vetėm pak kohė qė ka publikuar duetin e suksesshėm me reperin 2Ton, por mesa duket kėngėtarja Samanta Karavella nuk do tė ndalet.
Ajo ka publikuar nė rrjete sociale foton e njė zemre tė zėnė nga duart dhe krahas saj ka shkruar: “Duke u bėrė gati”.

Ndėrkohė burime pėr Gazeta Express kanė bėrė tė ditur se ajo punon aktualisht pėr publikimin e njė klipi tė ri ku do tė vijė vetėm kėtė herė dhe jo nė duet.

Ndėrkohė mbetet pėr tu parė nėse kėngėtarja do tė ruajė linjėn e sukseseve qė ka patur deri tani me publikimet e saj si solo po ashtu edhe sa i pėrket bashkėpunimeve./Gazeta Express/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma