Xhaka lė prapa Pogban, jo Herreran e Kanten

Edhe pse ka marrė shumė kritika, Granit Xhaka, pėrsėri ėshtė nė mesin e mė tė mirėve nė Angli.
Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka, nuk po kalon njė sezon tė mirė me “Topēinjtė”, ndoshta pėr shkak tė pritshmėrive tė mėdha, pasi sa i pėrket statistikave – shqiptari ndeshje pas ndeshje po tregon vlerat e tij.

Sė fundmi, Xhaka ėshtė pėrfshirė nė mesin e pasuesve mė tė mirė nė Premierligė ku ndodhet nė krye sė bashku me emra tė mėdhenj.

Xhaka ka 88,7% tė pasimeve tė sakte, vetėm Ander Herrera i Manchester United e N’Golo Kante i Chelsea janė mė tė mirė.

Ai ka lėnė prapa lojtarė si Paul Pogba, Jordan Henderson dhe Cesar Azpilicueta. /Express/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: musasabedini@hotmail.com

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
info@rajonipress.com
Plasma