Arbnora Ademaj, edhe pas njė dekade ende Miss

Arbnora Ademaj, sot ka kujtuar kohėn kur pėr herė tė parė ka marrė kurorėn e Miss’it. Ėshtė bėrė plotė njė dekadė qė kur Arbona Ademaj kishte fituar kurorėn e Miss Pejės, ndėrsa ka treguar se pas disa ditėsh do ta dorėzojė atė tek vajza e cila do shpallet si mė e bukura nė Peja, transmeton Magazina.al.
Bukuroshja pėrmes njė shkrimi nė rrjetet sociale, ka kujtuar emocionet e ditės kur ja ndryshuan jetėn, pasi qė nga atėherė ėshtė e lidhur me skenėn dhe vazhdon tė cilėsohet si femra mė e bukur shqiptare.

Ajo ka uruar qė kurora qė do e dorėzojė, t’i jep sukseset e saj edhe vajzės qė do ta mbajė atė.Ky ėshtė postimi i plotė qė ka shkruar Arbnora Ademaj:Po behet nje dekade kur rrembeva kuroren e me te bukures ! Emocion , lot e gezim…

Ishte hera e pare qe ngjitesha ne skene per ta perjetuar kete emocion qe ta jap skena se bashku me duartrokitjet dhe ovacionet qe vijne nga salla edhe sot e 10 vite vazhdoj te jem e lidhur me skenen duke mos iu ndare per asnje ēast.
Brenda pak dite une dorzoj kuroren vajzes e cila do ta fitoj ēmimin Miss Peja 2017!

Uroj qe kjo kurore qe me ka sjell fat e suksese ne jete e karriere te njejten gje ia deshiroj asaj vajze qe do ta rrembej kete titull!

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: musasabedini@hotmail.com

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
info@rajonipress.com
Plasma