Sulmon fizikisht femrėn shqiptare, arrestohet gjilanasi

Gjilan - Ėshtė arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi qė i njėjti pas njė mosmarrėveshje ka sulmuar fizikisht viktimėn femėr shqiptare. Viktima ka pėsuar lėndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekėsor nė spitalin e Gjilanit.
Sipas viktimės i dyshuari njė kohė tė gjatė ėshtė duke ushtruar dhunė ndaj saj dhe po ashtu edhe kėrcėnime lidhur me rastet.

Me urdhėr tė prokurorit i dyshuari dėrgohet nė mbajtje njoftoj policia e Kosovės./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma