Ajeti i pafat, lėndohet sėrish

Arlind Ajeti ėshtė lėnduar dhe nuk do tė luajė ndaj Chievos. Mbrojtėsi shqiptar ka pasur shumė lėndime kėtė sezon dhe pėr kėtė arsye ka luajtur shumė pak nė Torino.
Mbrojtėsi i Kombėtares shqiptare, Arlind Ajeti ėshtė lėnduar sėrish dhe nuk do tė luajė kėtė fundjavė ndaj Chievos, shkruan albinfo.ch.

Ajeti kishte luajtur me Kombėtaren shqiptare ndaj Italisė, por gjatė javės ėshtė lėnduar sėrish dhe kėshtu nuk do tė jetė nė shėrbim tė Torinos.

Skuadra italiane po pėrballet me shumė lėndime dhe Ajeti pritej tė niste ndeshjen nga minuta e parė, megjithatė, ky lėndim e lė jashtė fushės.

Mbrojtėsi shqiptar kėtė edicion ėshtė pėrballur me shumė lėndime dhe ka pasur shumė pak minuta nė skuadrėn e Torinos.

http://www.albinfo.ch/ajeti-i-pafat-lendohet-serish/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma