Rashica transferohet nė Serie A

Milot Rashica, mesfushori i Kosovės dhe Vitesses, gjatė verės mund tė transferohet nė Napoli.
Sipas Calciomercato.com, drejtuesit e Napolit vazhdojnė tė interesohen pėr mesfushorin vushtrrias, Milot Rashicėn.

Ekipi nga Serie A e sheh yllin e Kosovės si pasardhės tė Jose Callejónit, i cili mund tė largohet nga skuadra nė fund tė sezonit, pėrcjell Express.

Rashica, i cili po shkėlqen nė Holandė, ka kontratė me Vitessesn deri nė verėn e viti 2020, pėrcjell Express.

Por, mė herėt ėshtė raportuar se pėr Rashicėn interesim ka shfaqur edhe Roma e Lazio /Express/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma