Behrami rikthehet nė Zvicėr

31-vjeēari duket se po luan edicionin e fundit nė Watford. Skuadra mė e interesuar pėr tė ėshtė Sioni. Presidenti i kėsaj ka thėnė hapur se e dėshiron futbollistin shqiptar nė skuadrėn e tij.
Mesfushori shqiptar, Valon Behrami pritet qė ta pėrfundojė karrierėn nė Zvicėr. Pas mediave zvicerane edhe ato angleze janė tė bindura se Behrami do tė kthehet nė Superligėn zvicerane, pėrcjell albinfo.ch.

31-vjeēari duket se po luan edicionin e fundit nė Watford. Skuadra mė e interesuar pėr tė ėshtė Sioni. Presidenti i kėsaj ka thėnė hapur se e dėshiron futbollistin shqiptar nė skuadrėn e tij.

Vetė Behrami ende nuk ka folur pėr tė ardhmen e tij. Ai ka njė karrierė tė pasur, duke luajtur nė skuadra elitare evropiane, si Genoa, Lazio, West Ham, Fiorentina, Napoli, Hamburg dhe nė fund Watford.

Ai gjithashtu ėshtė pjesė e Zvicrės dhe paraqitet nga viti 2005, duke numėruar 73 ndeshje.

http://www.albinfo.ch/behrami-rikthehet-ne-zvicer/


Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma