Dhurata Ahmetaj: Mė puth sikur…

Ajo qė moti nuk ka sjellur ndonjė projekt muzikor, por, shumė aktive ėshtė nė rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.
Dhurata ka hedhur njė foto nė Instagram ku shihet se ka veshur njė bluzė me njė shkrim paska tendicioz.

13 ditė mė parė Dhurata Ahmetaj del vetėm nė veshje banjo, trupi i saj ju ‘rrėqeth trupin'(FOTO) “Mė puth sikur tė kam munguar” shkruante nė gjuhėn angleze nė bluzėn e saj!E se kujt ia ka dedikuar kėtė mesazh, e di vetėm ajo!

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma