Bleona Qereti vazhdon karrierėn si aktore...

Kėngėtarja Bleona Qereti ėshtė nė pėrgatitje tė projektit tė saj mė tė ri muzikor, njė kėngė nė gjuhėn angleze, gjersa nė muajt e nxehtė ajo do tė gjendet edhe nė trojet shqiptare pėr tė incizuar kėngėn e saj mė tė re nė shqip.
Ndėrkohė, pėrveēse kėngėtarja, Bleona duket se po e zhvillon bukur karrierėn e saj edhe si aktore, transmeton Telegrafi.

Kemi pasur rastin ta shohim vite mė parė teksa luan nė filmin “True Justice 2” tė Steven Seagal duke folur shqip, ndėrsa sė fundmi ajo ka treguar se ka nisur xhirimet dhe ėshtė bėrė pjesė e njė tjetėr filmi ndėrkombėtar.

Ajo ka publikuar njė fotografi nė llogarinė personale nė Instagram ku shfaqet duke provuar veshjen pėr njė nga skenat e klipit.

“Momente nga dhoma e kostumeve”, shkruan Bleona nė mbishkrimin e fotografisė, duke treguar edhe se detajet e kėtij filmi do t’i bėjė tė ditur sė shpejti.

Ndėrkohė pėr xhirimet e kėtij filmi, ajo dhe i gjithė ekipi i filmit kanė udhėtuar nga Los Angeles-i pėr nė Sofia tė Bullgarisė. /Telegrafi/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma