AKR nė Gjilan do t`i ofrojė qytetarėve planin zhvillimor tė qytetit tė detajuar nga ekspertėt

Gjilan - AKR nė Gjilan qytetarit tė saj do t`i ofroj planin zhvillimor tė qytetit tė detajizuar dhe tė hartuar nga ekspertėt mė eminent tė vendit
Prezantimi i planit zhvillimor nga Komisioni i Shėrbimeve Publike brenda AKR-sė, paraqitja e planit strategjik pėr reformimin e SH.P. nė tėrėsi me qėllim tė ngritjes sė profesionalizmit duke bėrė ndryshime organizative tė punės dhe duke plotėsuar atė me kuadro profesionale tė ndėrgjegjshme nė tė gjitha pozitat udhėheqėse tė drejtorisė qė pėr fat tė mirė nuk i mungojnė qytetit tonė e nė veēanti AKR-sė.

AKR nė Gjilan qytetarit tė saj do t`i ofroj planin zhvillimor tė qytetit tė detajizuar dhe tė hartuar nga ekspertėt mė eminent tė vendit./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma