Majlinda Kelmendi fiton garėn e dytė nė evropianin e xhudos

Majlinda Kelmendi ishte kualifikuar pėr nė rrethin e dytė pa luftė nė kategorinė 52 kilogramė.
Nė rrethin e dytė, xhudistja pejane triumfoi pa problem kundėr britanikes Chelsie Giles.


Majlinda nė fazėn tjetėr do tė pėrballet me zviceranen Evelyne Tschopp.

Kujtojmė se nė kampionatin evropian tė xhudos po marrin pjesė edhe Nora Gjakova, Akil Gjakova, Fjolla Kelmendi dhe Loriana Kuka. /Telegrafi/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: musasabedini@hotmail.com

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
info@rajonipress.com
Plasma