Eliksiri pranveror pėr pėrmirėsim tė imunitetit

Ju prezantojmė eliksirin e vėrtetė pranveror - ēajin e gjelbėr me uthull molle.
Pėrbėrėsit: 1 lugė uthull molle 230 mililitra ēaj tė gjelbėr 1 lugė lėng limoni 1 lugė mjaltė Pak xhenxhefil Pak kanellė pluhur, transmeton gazeta Kosova Sot.

Pėrgatitja: Zieni ēajin e gjelbėr si gjithmonė. Nė ēaj tė gjelbėr hidhni uthullėn e mollės, lėngun e limonit, mjaltin dhe kanellėn e xhenxhefilin.

Xhenxhefili le tė qėndrojė mė gjatė nė ēaj. Ta konsumoni ēdo ditė njė eliksir si ky.

(Kosova Sot)

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: musasabedini@hotmail.com

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
info@rajonipress.com
Plasma