Rita Ora tregon se me kė po bashkėpunon pėr kėngėn e re

Rita Ora po punon pėr njė bashkėpunim ndėrkombėtar.
Kėngėtarja shqiptare ka filluar bashkėpunimin me D.J. e njohur ndėrkombėtar Marshmello.

Kėshtu sė paku ka shkruar nė rrjetet sociale Ora duke i bėrė ‘tagg’ artistit, transmeton Telegrafi.

“Coming soon…”, ka shkruar Ora nė llogarinė personale nė Instagram.

Ndryshe, Rita Ora ditė mė parė ka performuar nė festivalin e njohur tė muzikės Coachella.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: musasabedini@hotmail.com

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
info@rajonipress.com
Plasma