Lamtumirė United, Januzaj befason me klubin e ri

Adnan Januzaj mund tė transferohet nė Turqi gjatė afatit kalimtar tė verės.
Sulmuesi kosovar, Adnan Januzaj nuk pritet tė rikthehet nė Manchester United nė fund tė sezonit, dhe pse ka kontratė me kėtė ekip deri nė vitin 2018.

Ai ėshtė i huazuar nė Sunderland deri nė kėtė verė, por Jose Mourinho i ka bėrė me dije kosovarit qė tė kėrkoj njė klub tė ri pasi nuk llogarit nė tė.

Sipas portalit turk, Takvim, reprezentuesi i Belgjikės ka zgjuar interesimin e gjigantit nga Stambolli, Fenerbahce, pėrcjell Express.

Por, pėrveē Fenerbahces thuhet se Januzajn e kėrkojnė edhe Marseille, Lyon, Roma e Juvetnus. /Express/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: musasabedini@hotmail.com

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
info@rajonipress.com
Plasma