Pacolli: AKR do t’i ketė 20 pėrqind nė zgjedhjet e ardhshme

Lideri i AKR-sė, Behgjet Pacolli, pėrmes njė postimi nė Facebook ka thėnė se kjo parti do t’i arrij 20 pėr qind tė votave tė pėrgjithshme nė zgjedhjet e ardhshme.
Ai ka treguar pėr fabrikat qė janė duke punuar nė Gjakovė, dhe nė fund e ka lėnė njė mbishkrim AKR 20%, shpresė pėr Kosovėn…

Ky ėshtė postimi i plotė i Pacollit:


Tri reparte tė konfekcionit nė Gjakovė…

Kėto janė tri repartet e fabrikave “Intertex” qė i hapėm nė Gjakovė. Sot aty janė tė punėsuar qindra punėtor. Me AKR nė Qeveri, Investitorėt do tė vijnė nė Kosovė dhe do tė hapin mijėra e mijėra vende pune. Kosova do tė shėndėrrohet nė kantier pune dhe zhvillimi. Vetėm ne mundemi me e ndryshu Kosovėn!

#AKR 20%, shpresė pėr Kosovėn…

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma