Vitia bėnė homazhe nė nderim tė veprės sė dėshmorit Mejdi Korrani

Viti - Nė pėrvjetorin e rėnies heroike tė dėshmorit Mejdi Korrani, sot nė varrezat e dėshmorėve nė Viti, u bėnė homazhe dhe u vendosėn lule tek varri i tij.
Pos strukturave komunale nė krye me kryetarin Sokol Haliti, kryesuesi Naim Pira etj, homazhe bėnė edhe pėrfaqėsues tė OVL tė UĒK-sė, familjeve tė dėshmorėve, nga Policia e Kosovės, kėshilli i fshatit Pozheran etj./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma