Mihrije Braha jep lajmin e madh

Kėnga e re e Mihrije Brahės tashmė ėshtė gati dhe do tė lansohet brenda ditės sė sotme, njofton Klan Kosova.
Lajmin e ka bėrė tė ditur vet kėngėtarja pėrmes rrjeteve sociale, duke zbuluar se kėnga me titull “Si cigaren e fundit mė fike” e qė vjen edhe nėn shoqėrinė e klipit, publikohet sonte.

Mihrija postoi edhe njė fotografi me anė tė sė cilės e bėri tė ditur lajmin.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: musasabedini@hotmail.com

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
info@rajonipress.com
Plasma