Edhe Artana pėrkujton dėshmorėt

Gjilan - Bajrush Ymeri ka bėrė homazhe te varrezat e dėshmorėve tė komunės sė Artanės ku edhe ka vendosur kurora lulesh te varret e Zijaver Vllasaliu, Afrim Zymerit, Faredin dhe Shemsedin Vllasaliut dhe te varrezat e dėshmorėve nė Makovc dhe Marec.
“Sa vėshtirė tė shohėsh nėnat me lot nė sy edhe pse kanė kaluar 18 vite.
Lavdi dhe respekt tė pėrjetshėm pėr tė gjithė dėshmorėt dhe martirėt e kombit” ka shkruar Bajrush Ymeri./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma