Kamenica pėrfiton edhe njė projekt nė infrastrukturėn rrugore

Kamenicė - Begzad Sinani tė martėn sė bashku me drejtorin e kompanisė AIR ENERGY z. Tuncer Baltaci ka nėnshkruar marrėveshje bashkėpunimi pėr financimin e asfaltimit tė rrugės Shipashnicė e Poshtme - Bujanoc - Kikė dhe realizimin e projektit pėr energji me erė nė vlerė prej 43.000.000€.
“Po krijojmė kushte dhe infrastrukturė pėr zhvillimin Ekonomik dhe turizmin malor” ka shkruar Begzad Sinani./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma