Hysaj kėrcėnon Romėn: Ky ėshtė synimi i Napolit

Elseid Hysaj ka thėnė se synimi Napolit pėr kėtė sezon ėshtė vendi i dytė nė Serie A.
Napoli aktualisht gjendet nė pozitėn e tretė nė renditje me 70 pikė tė grumbulluara, dy mė pak se pozita e dytė qė dėrgon direkt nė Ligėn e Kampionėve, e qė mbahet nga Roma.

Mbrojtėsi i Kombėtares shqiptare, Elseid Hysaj, ka bėrė tė ditur se synimi i skuadrės sė Maurizio Sarri, ėshtė pozita e dytė dhe pėr kėtė do tė luftojnė deri nė fund tė sezonit.

“Ne kemi mendjen vetėm te vendi i dytė. Pėr kėtė duhet tė garojmė me Romėn. Pak kush e beson, por ne do tė luftojmė. Mendoj se do ta arrijmė dalė ngadalė pasi dėshirojmė Championsin”, u shpreh Hysaj. /Express/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: musasabedini@hotmail.com

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
info@rajonipress.com
Plasma