Ledina Ēelo po feston

Ledina Ēelo, e cila tash e njė kohė nuk ka qenė shumė aktive me projekte tė reja nė muzikė, prapėseprapė vazhdon tė jetė shumė e ndjekur nė rrjetet sociale.
Ajo ndan thuajse ēdo ditė me fansat fotografi nga ngjarjet e saj nė jetėn e pėrditshme, teksa nuk mungojnė nganjėherė as fotografitė me fėmijėt e saj.

Sė fundmi ajo ka publikuar njė foto tė djalit tė saj I cili ka datėlindjen, shkruan gazeta Kosova Sot Online.

‘hpirti mamit...,sot 6 vite me pare ti erdhe ne jete! Dhe 100 vite u befsh! Te dua pafundesisht….’’, ky ėshtė urimi i kėngėtares.


(Kosova Sot)

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: musasabedini@hotmail.com

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
info@rajonipress.com
Plasma