Talenti i Kosovės shėnon supergol

Hekuran Kryeziu ka shėnuar njė gol tė bukur nė fitoren e sotme prej 2:0 tė Luzern ndaj St. Gallen.
Mesfushori i Kosovės, Hekuran Kryeziu, ka shkėlqyer nė kampionatin zviceran. Ai ka shėnuar njė gol tė bukur ndaj St. Gallen, shkruan Gazeta Express.

Kryeziu zhbllokoi rezultatin nė minutėn e 72’tė, duke shėnuar njė gol tė bukur nga distanca. Derisa pėr fitoren 2:0 tė Luzern shėnoi Cedric Itten nė atė tė 86’tė. /Express/


Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: musasabedini@hotmail.com

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
info@rajonipress.com
Plasma