Aksident trafiku me lėndime nė fshatin Muqivercė tė Kamenicės

Kamenicė - Policia e Kosovės nė Kamenicė ėshtė njoftuar pėr njė aksident trafiku me lėndime nė fshatin Muqivercė.
Deri te aksidenti dyshohet tė ketė ardhė kur vozitėsi shqiptar me veturėn Mercedes, me tabela 06, ka bėrė kyēje tė pasigurt dhe ndeshet me automjetin VĖT2, me tabela po 06 drejtuar nga vozitės shqiptar, ku me ē’rast lėndime trupore pėson vozitėsi i njėsisė parė dhe pasagjeri i tij.

Rasti procedohet nė Prokurorinė Themelore njoftoj Ismet Hashani./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma