Mourinho trondit Januzajn, ky ėshtė vendimi pėrfundimtar pėr tė

Adnan Januzaj do tė largohet pėrfundimisht nga Manchester United gjatė kėsaj vere.
Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ia ka bėrė tė qartė Adnan Januzajt se nuk ka vend nė skuadrėn e tij pėr edicionin e ardhshėm.

Kur dihet se ai ka kontratė edhe njė vit me Unitedin, atėherė largimi i tij ėshtė i pashmangshėm nga Old Trafford, shkruan The Sun.

Por, pavarėsisht largimit nga United, Januzaj dėshiron tė mbete nė Premierligė, pasi dėshiron tė jetojė nė Angli.

“Adnani dėshiron tė qėndrojė nė Angli. Ai pret qė tė largohet nga Unitedi nė fund tė kėtij edicioni, pasi Mourinho nuk e dėshiron atė”, tha njė burim pėr The Sun.

“Bisedimet pėr largim nga Unitedi kanė nisur. Por, ai dėshiron tė mbete nė Premierligė. I pėlqen tė jetojė nė kėtė vend”.

Unitedi do tė lejonte shitjen e Januzajt nėse nė drejtim tė skuadrės vjen ndonjė ofertė prej 10 milionė eurosh. /Express/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma