Aferdita Dreshaj e lumtur

Pėrndryshe Aferdita ka qenė mė parė shumė e pėrfolur nė mediat rozė pėr shkak tė ndarjes njėherė me Shpat Kasapin mė von edhe pėr lidhjet e saj tė reja por qė nuk i zgjatėn shumė, dhe si duket ende vazhdon tė mbetet qender e vėmendjes.
Afėrdita Dreshaj nė foton e fundit nė Instagram shihet tė jetė e lumtur pranė tė dashurit tė saj, ku lumturia e saj vėrehet tek kjo foto.

Pėrndryshe Aferdita ka qenė mė parė shumė e pėrfolur nė mediat rozė pėr shkak tė ndarjes njėherė me Shpat Kasapin mė von edhe pėr lidhjet e saj tė reja por qė nuk i zgjatėn shumė, dhe si duket ende vazhdon tė mbetet qender e vėmendjes.

(Kosova Sot)

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: musasabedini@hotmail.com

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
info@rajonipress.com
Plasma