Tarashaj largon lėndimin, i kthehet fushės

Njėri nga sulmuesit mė tė talentuar shqiptarė viteve tė fundit ėshtė Shani Tarashaj.
Kėtė vit sulmuesi prizrenas nuk ėshtė ndjerė rehat nga lėndimet e shumta qė ka pasur.

Ai pėsoi rreth pesė lėndime, ndėrsa njėherė u operua nga bajamet qė mbeti jashtė fushave rreth njė muaj.

Por tani nė kohėn mė tė rėndėsishme pėr skuadrėn e tij Eintracht Frankfurt ka kaluar lėndimin.

Tarashaj ėshtė kthyer nė stėrvitje me ekipin dhe nga ndeshja e radhės pritet tė jetė nėn urdhrat e trajnerit Niko Kovac.

Duhet theksuar se Tarashaj ėshtė i huazuar nga Evertoni i Anglisė nė Frankfurt.

22-vjeēari ende nuk ka vendosur pėr tė ardhmen e tij nėse do tė mbetet nė Frankfurt, tė kthehet nė Everton apo tė pranojė ndonjė ofertė tjetėr nga skuadrat e shumta tė interesuara pėr tė. /Telegrafi/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma