Njė gjilanas arrestohet pėr tentim vrasje

Gjilan - Nė rrugėn “Haki Myderrizi” nė Gjilan ėshtė arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar pasi qė i njėjti pas njė mosmarrėveshje ka sulmuar fizikisht me njė mjet tė mprehtė viktimėn mashkull shqiptar.
Viktima ėshtė dėrguar nė QKUK pėr trajtim tė nevojshėm mjekėsor, ndėrsa i dyshuari pas intervistimit ėshtė dėrguar nė mbajtje.

Rasti ėshtė duke u hetuar njoftoj policia e Kosovės. /rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma