Ndėrprerje tė energjisė nė fshatrat e Gjilanit e Kamenicės

Gjilan - Gjatė kohės sa do tė zgjasin punimet pa furnizim me energji elektrike do tė mbesin: Uglari, Pogragja Muhaxherėt e Uglarit, Llofca, Kokajt, Bilinica, Muhaxherėt e Malishevės, etj.
Mė 18.04.2017 nė NS 110/10 kV Kamenica do tė shkyēet: Dalja 10 kV Strezovci (Kodi: 62000005) prej orės 10:00 deri nė orėn 15:30

Gjatė kohės sa do tė zgjasin punimet pa furnizim me energji elektrike do tė mbesin: Kamenica (T.S.P.Bazeni, Lagjja Ēamėria, Ujėsjellėsi, Kollarėt, Malėsia), Moqari i Ulėt, Reqani, Hajnoci, Meshina, Bugjenica, Strezoci, Kosovica, Carevci, Bushinca, Tirinca, Krileva, Leshtari, Boleci, Vaganeshi, Kremenata dhe Rahovica.
Arsyeja e ndėrprerjes: pastrimi i trasesė.

Mė 19.04.2017 nė NS 35/10 kV Gjilan 1 do tė shkyēet: Dalja 10 kV Uglari (Kodi: 60060016) prej orės 11:00 deri nė orėn 15:30.

Gjatė kohės sa do tė zgjasin punimet pa furnizim me energji elektrike do tė mbesin: Uglari, Pogragja Muhaxherėt e Uglarit, Llofca, Kokajt, Bilinica, Muhaxherėt e Malisheves, etj.
Arsyeja e ndėrprerjes: pastrimi i trasesė./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma