Vesa Luma me projekt tė ri muzikor

Kėshtu ka lėnė tė kuptohet vetė kėngėtarja, pėrmes njė fotoje tė publikar nė Instastory ku shihet tek rrobaqepėsja.
Vesa Luma duket se shumė shpejt do tė vijė me projektin e saj tė ri muzikor, shkruan Indeksonline.

Kėshtu ka lėnė tė kuptohet vetė kėngėtarja, pėrmes njė fotoje tė publikar nė Instastory ku shihet tek rrobaqepėsja.

Sigurisht ajo aty ėshtė pėr garderobėn qė do tė paraqitet nė klipin e ri.
"Gati neė video coming soon", ka shkruar Vesa./Indeksonline/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma