Vjen vera pėr Olta Gixharin

Ajo është një nga aktoret më seksi dhe më të dashura për publikun.

Ajo është një nga aktoret më seksi dhe më të dashura për publikun.


Këtë herë Olta Gixhari duket se ka provokuar përmes fotos së saj më të fundit. Ajo shfaqet e veshur në mënyrë provokuese duke i lënë shumë pak hapësirë imagjinatës. Kaq ka mjaftuar që foto të komentohej pafund nga ndjekësit e saj./Gazeta Express/Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma