Policia arreston shitėsin e narkotikėve nė Gjilan

Gjilan - Policia e Kosovės Njėsitet anti drogė nga shtabi qendror qė veprojnė nė Gjilan, pėrmes rrugėve operative informohen se i dyshuari shqiptar, ėshtė nė pronėsi tė substancės narkotike me qellim shitje.
Me urdhėresė tė Gjykatės ėshtė kontrolluar shtėpia dhe objektet pėrcjellėse tė tė dyshuarit, ku ėshtė gjetur dhe sekuestruar njė kavanoz i pėrgatitur nė formė lėngu me substancė narkotike me peshe 563.3 gram dhe njė qese me substancė narkotikė e llojit Marihuan me peshe 41.4 gram.

Nė konsultim me prokurorin, i dyshuari ėshtė ndalur nė mbajtje pėr 48 orė. Rasti i referohet PTH njoftoj Ismet Hashani./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma