Njė gjilanas arrestohet pėr shėrbimet seksuale

Gjilan - Policia e Kosovės Njėsitet anti trafikim me qenie njerėzore nga shtabi qendror qė veprojnė nė Gjilan, e kanė lokalizuar dhe mė pastaj e kanė arrestuar personin e dyshuar shqiptar shtetas i Kosovės me dyshimin pėr kryerje tė veprės penale “Shėrbimet seksuale tė viktimės sė trafikimit”.
Pas inervistimit nė prani tė avokatit mbrojtės me aktvendim tė Prokurorit tė shtetit, i dyshuari ėshtė ndaluar pėr 48 orė. Rasti ėshtė duke u hetuar njoftoj Ismet Hashani./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma