Arrestime pėr kanosje e sulm seksual nė Gjilan

Gjilan - Nė rrugėn “Fehmi Agani”, nė Gjilan mė 11.04.2017 ėshtė arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi qė i njėjti pas njė mosmarrėveshje ka kanosur me njė mjet tė mprehtė-thikė viktimėn mashkull shqiptar.
Nė konsultim me prokurorin, i dyshuari pas intervistimit ėshtė dėrguar nė mbajtje.

Kurse pėr sulm seksual ėshtė arrestuar me 11.04.2017 i dyshuari mashkull shqiptar, pasi qė i njėjti dyshohet se ka kryer veprėn e cekur, duke e sulmuar seksualisht viktimėn femėr shqiptare.

Me vendim tė prokurorit, i dyshuari pas intervistimit ėshtė dėrguar nė mbajtje njoftoj policia e Kosovės./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma