Shkon nė kafiteri, sulmohet nga dy persona

Gjilan - Policia e Kosovės Stacioni Policor nė Gjilan janė njoftuar nga ankuesi shqiptar, se deri sa ka qenė nė njė kafiteri kėtu nė Gjilan ėshtė sulmuar fizikisht nga dy tė dyshuarit shqiptarė, me ē‘rast i kanė shkaktuar lėndime trupore.
Sipas policisė viktima ka kėrkuar ndihmėn e mjekut ku edhe posedon raportin mjekėsorė.

Rasti procedohet nė Njėsitin e hetimeve tė stacionit policor nė Gjilan njoftoj Ismet Hashani./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma