Kanoset nga ish i dashuri, policia interviston tė dyshuarin

Gjilan - Ankuesja shqiptare raporton nė Policinė e Kosovės nė Gjilan, se ish i dashuri i saj, i dyshuari shqiptar, e ngacmon rregullisht duke i dėrguar sms, duke e pėrcjell gjatė lėvizjes nė punė, nė qytet, gjithashtu ju ka kanosur se do i publikon fotot e saj sa ka qenė nė lidhje me tė.
Nga ana e policisė sė Kosovės ėshtė gjetur i dyshuari shqiptar shtetas kosovar ėshtė intervistuar lidhur me rastin.

Rasti i referohet PTH, nė procedurė tė rregullt njoftoj Ismet Hashani./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma